Camport Turz. İnş. Elk. Güv. Sist. San. Ve Tic. Ltd Şti.

Dünya Genelinde Turizm Alanında Yönetim Ve Geliştirme Faaliyetlerinde Bulunan Ekibin Tecrübesiyle Şehrin Kalbinde 2018 Yılında Açılan Manna Hotels, Yenilikçi, Samimi, Kaliteli, Deneyim Odaklı Anlayışı ile Dünyanın Her Yerinden iş Ve Turistik Amaçlı Seyahat Edenleri Ağırlıyor.

Modern Tasarımı Ve Butik Yapısıyla Kalite ile Ayrıcalığın Buluşma Noktası Manna Hotels, iş Dünyasının Merkezinde Konumlanması Ve Şehrin Popüler, Keyifli Bölgelerine Yakın Mesafesi ile Kısa Zamanda İstanbul’un Öne Çıkan Otelleri Arasında Yerini Aldı.

Türkiye’nin ilk “Sessiz Otel” Sertifikalı Konaklama Tesisi Olan Manna Hotels, Konforlu 47 Odası Ve Misafirlerin ihtiyaçlarına Hızlı Cevap Veren Yüksek Teknolojiye Sahip interaktif Hizmeti, Toplantı Salonları, Kişiye Özel Wellness Alanı ile iş Veya Turistik Amaçlı Seyahat Edenleri Butik Ve Rahat Konaklama Deneyimi Yaşamaları Üzere Tasarlandı. Manna’nın Sıradışı Konukseverlik Felsefesini Keşfedin!

Misyon
Yenilikçi, Samimi, Kaliteli, Kişiye Özel Deneyimi Öncelikleri Arasında Tutan Konaklama Anlayışı ile Şehir Otelciliğinde Standartları Üst Seviyeye Çıkarmayı Hedefleyen Güvenilir Ve Sürdürülebilir Otel Zinciri Yaratmak

Vizyon
Trendleri Takip Ederek Değişen Çağın Dinamikleri ile Konaklama Deneyimini Yenilikçi Anlayışla Geliştirmek.