Manna Hotels & Kullanım Koşulları

Siteye Erişiminizden Veya Siteyi Kullanımınızdan Önce Lütfen Bu Sözleşmeyi Dikkatle Okuyunuz. Siteye Erişmekle Veya Siteyi Kullanmakla, Aşağıda Belirtilen Şartlara Ve Hükümlerle Bağlı Olmayı Kabul Etmektesiniz.

Eğer Bu Şartlar Ve Hükümlerle Bağlı Olmak istemezseniz, Siteye Olan Erişiminizi Sonlandırabilir Ve Siteyi Kullanmayabilirisiniz Ve Böyle Bir Kullanıma Başladıysanız Kullanımı Derhal Durdurabilirsiniz. “MannaHotels.Com” Bu Sözleşmede Her Zaman Değişiklik Yapabilir Ve Bu Değişiklikler Değiştirilmiş Sözleşmenin Siteye Konulmasıyla Derhal Yürürlük Kazanır.

Siz Bu Değişikliklerden Haberdar Olmak Amacıyla Periyodik Olarak Sözleşmeyi Gözden Geçirmeyi Kabul Etmektesiniz Ve Siteye Devam Eden Erişiminiz Veya Devam Eden Siteyi Kullanımınız Değiştirilmiş Sözleşmeyi Kesin Olarak Kabul Ettiğiniz Anlamına Gelecektir.

MannaHotels.Com Sitesinin Tüm Hakları “Camport Turz. İnş. Elk. Güv. Sist. San. Ve Tic. Ltd Şti.‘ne Aittir. Bu Web Sayfalarında Yayımlanan içerikler (Örn: Yazılım, Ürünler, Logolar, V.S. Gibi Ticari Markalar, Bilgiler, Raporlar, Resimler Ve Grafikler), Ulusal Ve Uluslar Arası Kanunlar Ve Sluslar Arası Sözleşmeler ile Korunmaktadır.

Kullanıcılarımız Websitemiz Dahilinde Bulunan Ürünleri, Bigileri, Her Türlü Veritabanını, Resimleri, Metinleri, ikonları, Görsel Ve işitsel V.S. imgeleri, Video Klipleri, Dosyaları, Web Sitesi, Software-Code’ların Html Kodu Ve Diğer Kodları V.S. ile , Tasarımları, Katalogları Ve Listeleri Kısmen Ya Da Tamamen Çoğaltamayacağı, Kopyalamayacağı, Dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, Online Ya Da Diğer Bir Yöntem Kullanılmak Suretiyle Göndermeyeceğini, Gerek Bu Eylemleri ile Gerekse De Başka Yollarla, Manna Hotels ile Doğrudan Ve/Veya Dolaylı Olarak Rekabete Girmeyeceğini Kabul Ve Taahhüt Etmektedir.

Sitede Yer Alan Her Türlü Bilgi Ve Materyal;

Site’nin Tamamı Ya Da Bir Bölümü Revize Edilerek, Ekleme Yapılarak Ya Da Bir Kısmı Değiştirilerek Farklı Bir Biçimde Kullanılamaz.

Site’den Alınabilecek Her Türlü Bilgi (Yazılı Ya Da Görsel) Rahatlıkla Görülebilecek Büyüklükte “Tüm Hakları Saklıdır © 2020 | Manna Hotels & Bilgi Teknolojileri” ifadesi Eklenmeden Kullanılamaz.

Sitede Yer Alan ifadeler içerisindeki 3. Kişi Ya Da Kurumlara Ait Tescilli Marka, Hizmet, Logo Vb. Uyarılar Ve Ayraçlar, Siteden Alıntı Yapıldığında Kaldırılamaz.

MannaHotels.Com‘un Herhangi Bir Sebep Göstermeksizin Ve Önce Veya Sonra Herhangi Bir ihbarda Bulunmaksızın Bu Kullanım Koşullarını Değiştirme, ilave Ekleme Veya Yenileme Hakkı Saklıdır. Bu Sayfalarda, Mevcut Ve Güncellenmiş Versiyon Bulunmaktadır. Bu Web Sayfalarının Kullanılması ile Kullanıcı, Mevcut Versiyon ile Sınırlandırılmış Olduğunu Kabul Ve Taahhüt Eder.

MannaHotels.Com, Sitesinde Direkt Ya Da Dolaylı Yoldan Diğer Sitelere Bağlantı (link) Verilebilir. Bu Bağlantıların Amacı Bilgi Vermek, Kaynak Göstermek Ya Da Satın Alınan Ürün, Hizmet Gibi işlemlerinde Mali Ödemelerini Tamamlamak Adına  iş Ortaklarımız ile Yaptığımız Anlaşmalara Bağlı Olarak Gerekli Gizlilik Protokollerimiz Kapsamında Sağlanmaktadır.

Kullanıcı, Site Üzerindeki Linklerin Kaynakları Üzerinde MannaHotels.Com‘un Hiçbir Kontrolü Olmadığı için, MannaHotels.Com‘un Linklerinin Gösterdiği Web Sitelerinin Veya Kaynakların Ulaşılabilinirliğinden Sorumlu Olmadığını Ve Bu Web Siteleri Ve Kaynaklar Üzerinde Bulunan Veya Bunlardan Elde Edilebilen Hiçbir içerik, Reklam, Ürün Veya Diğer Materyalden Sorumlu Olmadığını Kabul Eder.

Kullanıcı Ayrıca MannaHotels.Com‘un Böyle Herhangi Bir Web Sitesi Veya Kaynak Üzerinde Veya Bunlar Yoluyla Elde Edilebilen Herhangi Bir içerik, Mal Veya Hizmete Güvenerek Veya Bunlar Tarafından Veya Bunların Kullanımı ile Bağlantılı Olarak Neden Olunan Ya Da Neden Olunduğu iddia Edilen Herhangi Bir Zarar Veya Kayıptan Doğrudan Veya Dolaylı Olarak Sorumlu Olmadığını Kabul Eder.

MannaHotels.Com Sitesinde; Kullanıcıların Dolduracakları Talep Ve Rezervasyon Formlarının Yer Aldığı Bölümler Yer Almaktadır. Bu Bölümlerin Doldurulması Esnasında Kullanıcıların Küfür, Tehdit, Tahrik, Rahatsız Edici Sözleri Ve Kanuna Aykırı içerikler Kullanma Ve Başkalarının Kanuni Ve Kişisel Haklarına Zarar Verme Hakları Yoktur. Ayrıca Bu Formların Kopyalanarak Kullanılmaları Veya Yeniden Üretilmek Amacıyla Örnek Olarak Kullanılmaları Yasaktır. Kullanıcılarının Bu Sayfaları Kullanarak Bir Ürün Ya Da Hizmet Satma, Ticari Amaçlı Reklam Yapma Ve Benzeri Ticari Davranışlarda Bulunma Hakları Yoktur.

MannaHotels.Com Sitesine Bulunan içerikler Sürekli Kontrol Edilmekte Ve Güncellenmektedir. Ancak, MannaHotels.Com Ve Sahibi “Camport Turz. İnş. Elk. Güv. Sist. San. Ve Tic. Ltd Şti.” Site içeriğindeki Bilgi Ve Fiyat Hatalarından Sorumlu Tutulamaz, Sayfalarında Her Türlü Değişiklik Ve Yeniliği istediği Anda Yapabilir. Bu Değişikliklerden Dolayı Doğabilecek Hiçbir Rezervasyon, Satış Veya Bilgi Hatasından Dolayı MannaHotels.Com Sitesi Ve Sahibi “Camport Turz. İnş. Elk. Güv. Sist. San. Ve Tic. Ltd Şti.”ye Sorumluluk Yüklenemez.

MannaHotels.Com Sitesinin Tüm Kullanım Ve içerik Hakları Saklıdır. Sitenin Tüm Hakları, Sahibi Olan Firma “Camport Turz. İnş. Elk. Güv. Sist. San. Ve Tic. Ltd Şti.”ne Aittir. İzinsiz Kullanımı Kanunlarla Yasaklanmıştır.